Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54166

Tootmisinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Baltronic OÜ otsib oma meeskonda hea tehnilise taibu ja haridusega tehnoloogi, kelle põhilisteks tööülesanneteks oleks:

  • tootmistehnoloogiliste probleemide ennetamine ja lahendamine fiiberoptiliste jätkukaablite tootmisel;
  • pidev toodangu kvaliteedi jälgimine tootmisprotsessis;
  • tootmistehnoloogia pidev arendamine ja kaasajastamine;
  • seadmete ja masinate regulaarse hoolduse teostamine;
  • sisendkontrolli teostamine valmistoodangule ja komponentidele
  • tootmistehnoloogilise väljaõppe teostamine töötajatele

Ootused kandidaadile

Otsime oma meeskonda positiivse ellusuhtumisega meeskonnatööle orienteeritud, kohusetundlikku, hea pingetaluvusega ja õpihimulist aktiivset inimest.

Kasuks tuleb, kui sul on:

  • keskeri- või kõrgharidus (tehnika, mehaanika);
  • hea tehniline taip;
  • täpsus, korrektsus;
  • organiseerimis- ja suhtlemisoskus;
  • eelnev töökogemus tootmisinseneri või tehnoloogina;
  • oskus kasutada arvutit;
  • teadmised ISO kvaliteedisüsteemist;

Ettevõte pakub

Korralikku töötasu
Meeldivat ja positiivset meeskonda
Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
Tööks vajalikku väljaõpet ja koolitust
Lisatoetust läbi enesearendamise fondi
28 + 7 päeva puhkust

Lisainfo

Palk kokkuleppel

Tööpakkumise number
#54166