Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #736902

Tootmisinsener

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma

TOOTMISINSENERI

kelle suurepärase juhtimise all valmib spoonist kõrgekvaliteediline vineer.

Tootmisinseneri peamised tööülesanded on seotud tööohutuse edendamisega, tootmisplaani täitmise ja kuluefektiivse protsessi tagamisega ning ressursi planeerimisega. Lisaks ootame suurepärast koostööd erinevate üksustega.

Ootused kandidaadile

Pakume sulle:

  • Eneseteostust pakkuvat ja vastutusrikast tööd
  • Rahvusvahelist kogemust
  • Suurepärast meeskonda
  • Konkruentsivõimelist töötasu ja stabiilset töösuhet
  • Terviseedenduse võimalusi, mh täiendavat tervisekindlustust

Ettevõte pakub

 Ootame sinult:

  • Varasemat juhtimiskogemust tootmises, eelistatult puidutööstuses
  • Tootmise juhtimisega seotud kõrgharidust (võib olla omandamisel)
  • Suurepärast meeskonnatöö ja – enesekehtestamisoskust
  • Analüüsimis-ja planeerimisoskust
  • Proaktiivsust ja eesmärkidele suunatust
  • Eesti ja vene keele oskust
  • Head arvutikasutamisoskust

Tööpakkumise number
#736902

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2021

Metsä Woodi Pärnu vineeritehas on osa Metsä Grupist, mis on rahvusvahelistel turgudel tegutsev Soome biomajanduse novaator. Metsä Grupp annab tööd kokku 9300 inimesele 30 riigis. Metsä Woodis, mis on Metsä grupi puittoodetele spetsialiseerunud ettevõte, on ligi 1500 töötajat 14 riigis.
Pärnu kasevineeritehase ehitustööd algasid 2017. aasta aprillis ning lõppesid 2018. aasta kevadel. Tehase tootmisvõimsus on 50 000 kuupmeetrit aastas. Meeskond koosneb ligi 200-st töötajast.
Pärnu Metsä Woodi tehas alustas täiemahulist toomist 2018. aasta augustis ning tehas toodab kasevineeri, mida kasutatakse peamiselt ehitussektoris.
Pärnu tehases kasutatav tooraine, kasespoon, valmistatakse Kesk-Soomes Äänekoskis. Spooniks kasutatav puit hangitakse Soomest, peamiselt Metsä Grupi omanikele kuuluvatest metsadest. Äänekoski spooni- ja Pärnu kasevineeritehas moodustavad kompleksi, mille mõlemad osad peavad koos sujuvalt toimima.

Vaata rohkem