Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #32299

TOOTMISINSENER

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tsemenditootmise organiseerimine vastavalt tehnoloogilistele nõuetele ning teostatud tööde kvaliteedikontroll.

Ootused kandidaadile

  • Tehnikaalane kõrgharidus keemia, mehaanika või ehitusmaterjalide tehnoloogia valdkonnas
  • Kasuks tuleb töökogemus toomisettevõttes
  • Tehniliste seadmete, tehnoloogiate ja süsteemide tundmine ning oskus juhtida nende käitu ja remonti
  • Vajalik eesti keele valdamine, kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • Tublile karjäärivõimalusi juba lähitulevikus
  • Kindlat töökohta jätkusuutlikus ettevõttes
  • Aastatega kasvavat töötasu
  • Erialast sise- ja väliskoolitust
  • Ettevõttel oma raamatukogu ja puhkebaas

Lisainfo

Küsi lisa: 6718054, 5103484!

Tööpakkumise number
#32299