Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26654

Tootmisinsener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

peamisteks ülesanneteks on tootmistehnoloogia täiustamine ja arendamine, seadmete korrashoiu ja remondi korraldamine, koostöörakiste projekteerimine ja uute seadmete ost.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame varasemat tulemuslikku vähemalt 3 aastast töökogemust tootmisinsenerina, soovitavalt rakiste konstrueerimise kogemust, AutoCad projekteerimise oskust, tehnilist kõrgharidust (mehhaanikainsener), inglise keele head oskust, vene kõnekeele oskust.

huvitavat tööd ning eneseteostusvõimalust rahvusvahelises organisatsioonis.

Lisainfo

Töökoht asub Keilas.

Kandideerimiseks palume saata PÕHJALIK AMETIKÄIGUKIRJELDUS konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ e-mail:cv@areserv.ee
Märgusõnaga:"Ensto-Tootmisinsener"

Tööpakkumise number
#26654