Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28736

Tootmise vahetuse ülem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Liinioperaatorite juhendamine tagamaks pidev tootmisprotsess ning toodete vastavuse jälgimine
Coca-Cola kvaliteedi nõuetele.

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus, soovitavalt tööstuses ja/või tootmises
  • erialane haridus
  • oskus kõnelda, kirjutada, lugeda eesti ja vene keeles
  • oskus töötada personaalarvutiga
  • suhtlemisoskus, täpsus ning korrektsus
  • soovitav inglise keele oskus
  • varasem inimeste juhtimise kogemus

Omalt poolt pakume karjääri- ja arenguvõimalusi rahvusvahelises dünaamilises keskkonnas, täiendkoolitust ning konkurentsivõimelist tasu.

Lisainfo

Palume lisada sooviavaldusele ja CV-le märgusõna "tootmise vahetuse ülem"

Tööpakkumise number
#28736