Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42613

Tootmise tööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja kapisüsteemide tootja AS Sunorek otsib oma meeskonda tootmise töölist, kelle tööülesanneteks on puitribakardinate töötlemine, roomakardina mehhanismide ja kardinasiinide komplekteeirmine, transpordi- ja laadimistööd

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame positiivset ellusuhtumist, initsiatiivikust, füüsilist vastupidavust, kiirust, täpsust. Kasuks tuleb tootmisalane töökogemus.

Pakume väljaõpet, kaasaegset töökeskkonda ja nooruslikku meeskonda. Töötajal on võimalus areneda firmasiseselt.

Tööpakkumise number
#42613