Tootmise planeerimisspetsialist
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669966

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tellimuste sisestamine

  • Tootmisplaani koostamine lähtuvalt tarneajast ja toormaterjalide sissetulekust, koostöös tootmis- ja tarneahelajuhiga toodete prioritiseerimine

  • Valmistoodangu raporti koostamine, tarneaegade kinnitamine müügiosakonnale

  • Müügiosakonna päringutele vastamine (inglise keeles)

Ootused kandidaadile

  • MS Excel kesktase (oskus lugeda ja kirjutada ka keerulisemaid valemeid)

  • Inglise keele kesktase

  • Analüütiline mõtlemine

  • Kasuks tuleb arusaamine andmebaaside loogikast

  • Hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus

  • Tootmise mõistmine

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes

  • Kaasaegset töökeskkonda

  • Toetavaid kolleege ja meeskonda

Tööpakkumise number
#669966

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
29. september 2020

Trendsetter Europe OÜ, kuuludes Trendsetter gruppi on rahvusvaheline firma, kes toodab kõrgkvaliteetseid tekke, patju ja madratsikaitseid. Asub Lääne-Virumaal Haljalas, andes hetkel tööd 100 inimesele Eestis ning omab kontoreid Ühendkuningriigis ja Hiinas.

Vaata rohkem