Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #505455

Tootmise planeerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on:

  • Tootmisplaani koostamine ja töökorralduste esitamine tootmisüksustele.
  • Tootmistellimuste jälgimine, käsitlemine, kinnitamine.
  • Optimaalsete laovarude tagamine ja jälgimine.
  • Ressursside efektiivne kasutamine ja planeerimine (inimressursid ja tööpingid).
  • Andmete sisestamine ERP süsteemi ja aruandlus võtmeprotsesside indikaatorite kohta.
  • Koostöö tootmisükskuste vahel - tarnete täpsuste jälgmine, tellimuste kinnitamised.

Ootused kandidaadile

  • Soovitavalt eelnev töökogemus tootmise planeerimisel või töökogemus tootmisvaldkonnas.
  • Tootmise planeerija allub tootmisjuhile.
  • Hea arvuti kasutamise oskus, kasuks tuleb tehniliste jooniste lugemise oskus.
  • Täpsus, analüüsi- ja organiseerimisvõime.
  • Meeskonnatöö valmidus ja oskused.
  • Suhtleb vabalt eesti keeles ning saab hakkama ka inglise keeles nii suuliselt kui ka kirjalikult.
  • Kasuks tuleb Monitor ERP programmi tundmine.

Ettevõte pakub

  • Korralikke ja kaasaegseid töövahendeid.
  • Vajalikku väljaõpet kohapeal.
  • Stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes.
  • Toetavat nooruslikku meeskonda.
  • Õppimis- ja arenguvõimalusi ettevõtte sees.
  • Konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks vajaliku CV ja lühikirjelduse varasematest kogemustest palume saata läbi CV Keskuse portaali.

Tööpakkumise number
#505455

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. detsember 2017
Kuulutus sisestati:
7. november 2017

Torm Metall OÜ on Tartus tegutsev ja kiiresti arenev metallitöötlus ettevõte. Peamiste tegevustena toodetakse erinevaid vabaaja tooteid ning pakutakse mitmekülgset tootmisteenust. Töötleme alumiiniumit, roostevaba- ja süsinikterast. Ettevõttes on kasutusel moodsad tootmisseadmed – laserlõikus, vesilõikus, painutus, keevitus, haaveldus, pulbervärvimine jne. Suurem osa ettevõtte toodangust eksporditakse.

Vaata rohkem