Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672341

Tootmise planeerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klienditellimuste registreerimine ja haldamine ERP süsteemis

  • Tootmisplaani koostamine vastavalt klienditellimustele, materjali kättesaadavusele ning tootmisvõimsusele

  • Tagada tootmisplaani järgimine ja kontrollida selle täitmist

  • Müügiarvete koostamine

  • Inventuuri korraldamine, andmete ERP süsteemi sisestamine, analüüs

  • Aktiivne suhtlemine majasiseselt ja klientidega.

Ootused kandidaadile

  • Logistika või tootmisalane kesk-eri või kõrgharidus või varasem töökogemus planeerija ametikohal
  • Hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • Heal tasemel MS Office oskused (Excel)
  • Hea analüüsi-ja planeerimisoskus, korrektsus, järjekindlus
  • Positiivsus ja hea suhtlemisoskus
  • Võime töötada nii meeskonnas kui individuaalselt
  • Tahe võtta vastu väljakutseid ja leida probleemidele uudseid lahendusi.

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus kooste tootmises
  • varasem kogemus programmiga Microsoft Dynamics NAV

  • Ettevõte pakub

    • Lisaks põhipalgale boonussüsteem

    • Spordikompensatsioon

    • Ettevõtte ühisüritused

    • Õppimis- ja arenemisvõimalused

    Tööpakkumise number
    #672341

    Töö tüüp:
    täistööaeg
    Lisainfo:
    palgatöötaja
    Kuulutus aegub:
    17. november 2020
    Kuulutus sisestati:
    19. oktoober 2020

    Sievert Eesti AS on rahvusvaheline ettevõte, mille tegevusalaks on professionaalsete vedelgaasi põletite ja kuumutustööriistade tootmine.

    Vaata rohkem