Värsked tööpakkumised

Tootmise planeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190097

Tööpakkumise number

190097

Töö kirjeldus

kelle võtame tööle lapsepuhkuse asendamise perioodiks. Tootmise planeerija ülesandeks on müügistatistika ja klienditellimuste baasil igapäevaste tootmiskoguste planeerimine ja klienditellimuste kindlustamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on majandusalane või muu reaalkallakuga haridus; töökogemused analüüsi ja planeerimisega seotud ametikohal (ideaalne kogemus võiks olla tootmisjuhil, kuid sobida võivad ka tellimustejuht, ostuspetsialist, müügianalüütik , ökonomist vms), hea analüüsivõime, otsustusjulgus ja pingetaluvus. Töökeeltena tuleb peale eesti keele kasutada ka vene- ja inglisekeelt, mis peaksid olema vähemalt kesktasemel. Töö on suures osas arvuti taga, kus tuleb toime tulla nii ettevõtte majandustarkvara kui tavapärase kontoritarkvara kasutamisega.

Pakume hindamatu väärtusega ja omanäolist töökogemust Eesti ühes suuremas toiduainetekontsernis. Tööle asumisel tagame esmase väljaõppe ja kohanemise ettevõtte spetsiifikaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2010

Tere AS on suurim kodumaisel kapitalil põhinev toiduainete kontsern. Meie tooteid tuntakse kaubamärkide TERE, Hellus, Mumuu, Emma, Haps,Merevaik ja Kohuke järgi.