Värsked tööpakkumised

Tootmise planeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238974

Tööpakkumise number

238974

Töö kirjeldus

Plastivalu osakonna igapäevase töö planeerimine
Tootmistellimuste loomine ja tööprotsessi jälgimine
Valmis tootmistellimuste analüüs, parandusettepanekute tegemine, arhiveerimine
Vahetusvanemate töö korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Töökogemust tootmisettevõttes
Täpsus ja rutiinitaluvus
Positiivne meeskonnatöö tahe ja loov mõtlemine
Lahendustele orienteeritud
Avatud suhtleja
Eesti-, inglise- ja vene keele oskus suhtlemiseks vajalikul tasemele

Kasuks tuleb:
Planeerimisalane varude ja materjalivoogude mõistmine
Numbriline loogika
Kõrgeriharidus

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi
Huvitavat ja mitmekesist tööd
Võimalusi tööalaseks arenguks
Sõbralikku kollektiivi
Vastutusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes

Lisainfo

Sobivate kanditaatidega võtame ühendust hiljemalt 23.09.2011 ja nad saavad kutse vestlusele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. september 2011
Kuulutus sisestati:
9. september 2011

Talent Plastics tegeleb plastidega. Me pakume kõiki plasti tootmisega kaasnevaid teenuseid alates esialgsest ideest ja toote kujundamisest kuni survevaluni ja termoplastide ekstrusioonini. Kui te vajate erilist töötlust või viimistlust, on meil kogemused, innukus ja erialane uhkus, et saavutada teie jaoks parim tulemus. Meil on head oskused ja suur tootmisvõimsus ning väikeettevõttele omane paindlikkus ja kiire otsustusprotsess.