Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670819

Tootmise planeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökohustuste hulka kuulub:

  • Kaasaskantava elektroonikaseadme tootmise planeerimine

  • Tarnijate leidmine ja tarneahelate ülesseadmine

  • Korrektsete tootmislepingute koostamine ja kooskõlastamine

  • Logistika planeerimine

  • Tootmise ja logistika vahelise kommunikatsiooni vahendamine

  • Tellimuse täitmise ja tootmistähtaegade tagamine

Ootused kandidaadile

  • Vajalik tehnikaalane kõrgharidus

  • Nõutav on tootmise planeerimisega seotud töökogemus

  • Väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas

  • Initsiatiivikus

  • Tasakaalukus ja hea analüüsivõime

  • Mitmekesist ja huvitavat tööd kasvavas ettevõttes koos põnevate väljakutsetega

  • Tulemustele vastavat töötasu

  • Erialaseid arenemisvõimalusi

Tööpakkumise number
#670819

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1800 - 2500 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. november 2020
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2020

Spiray on Eesti kapitalil põhinev noor ettevõte, mis tegeleb UV-C LED tehnoloogiaga töötavate seadmete arendamise ja tootmisega.

Vaata rohkem