Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26445

Tootmise planeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tööülesanneteks on tooteliini tootmismahu jälgimine, analüüs ning planeerimine, tootmistellimuse avamine, raporteerimine ja sulgemine ERP süsteemis.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on kõrg- või rakenduslik kõrg-/polütehniline haridus; tootmisega seotud töökogemus; head teadmised kliendinõuete olemusest ning tootmise planeerimise-, andmete käsitlemise- ning juhtimisvahendistest; inglise keele oskus ning arvutialased teadmised.
Isikuomadustest eeldatakse täpsust, probleemilahendamisoskust ning koostööoskuse olemasolu.

Omalt poolt pakume rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi; väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd; töösuhte kindlust ning enesearendamise võimalusi ja ametikohast koolitust.

Lisainfo

Lisainfo Elcoteq“i kohta: www.elcoteq.com

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: inga@areserv.ee
Märgusõna: "Tootmise planeerija"

Tööpakkumise number
#26445