Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292734

Tootmise planeerija (production planner)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame meeskonnaga liituma professionaalselt tootmise planeerijat, kelle põhiülesanneteks on tootmise planeerimine, sh planeerimiseks vajalike arvutuste tegemine, prioriteetide määratlemine; laovarude planeerimine; tootmisplaani kooskõlastamine tootmisüksuste juhtidega, ostuga ja müügiga; S&OP protsessi tarneahela poolne juhtimine ja koordineerimine sh iganädalase koosoleku juhtimine; planeerimist mõjutavate andmete regulaarne kontroll; tootmise põhitingimuste (tootmismaatriks) ajakohastamine; tarnekindluse analüüs.

Planeerija vahetuks juhiks on operatsioonide direktor ja tema lähimateks kaastöötajateks on müügiplaneerija (demand planner), tootmisjuht, laojuht, tootmisüksuste juhid, ostuosakond.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame
- kõrgharidust ühes järgmistest valdkondades: matemaatika, ökonoomika, infotöötlus või majandus (spetsialiseerimine majandusarvestusele)
- vähemalt 2-aastast töökogemust tootmisettevõttes planeerijana või tootmisvaldkonna analüüsijana
- väga heal tasemele Exceli oskus, mis hõlmab funktsioonide loomise ja kasutamise oskust ning valemite auditeerimist ja jälitamist. Vajalikud funktsioonid: tingimus- (If...), loendus- (Count...), otsingu- (Vlookup), Pivotfunktsioonid ning makrode loomise oskus Visual Basicus. Soovitav SQL päringute tegemise oskus.
- tegemist on formaalsete alluvateta protsessijuhiga mistõttu töös vajalikeks isikuomadusteks on süsteemsus ja täpsus, analüüsivõime, ennastkehtestav, süsteemi arendaja, lahendusele suunatud tasakaalukas suhtleja

Pakume tööd sõbralikus kollektiivis Eesti kõige mainekama kaubamärgiga ettevõttes ning konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.
Tööle (ja koju) sõitmiseks saab kasutada ettevõtte poolt renditud busse, mis väljuvad kesklinnast ja Lasnamäelt.
Väljavõte soodustustest, mida Kalev oma töötajatele pakub:
- toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
- ettevõtte spordisaali kasutamine ja tervisspordiüritustel osalemiste toetamine
- Orkla aktsiate ostmine 1xaastas olulise allahindlusega - viimastel aastatel -30%, mille eest on võimalus tasuda järgmise aasta jooksul osade kaupa töötasust mahaarvamisega.
- tervisetoas ravi- ja heaolu protseduurid tasuta,sh tervisekapsel, infrapunasaun
- uute toodete degusteerimine
- kultuuriasutuste piletite soodustused
- bensiinikaardi soodustused jne

Lisainfo

Lisainfo telefonil 6877 783
Kandideerida saab ka CV-Keskuse väliselt saates oma cv märgusõnaga „tootmise planeerija“ e-posti aadressil kandidaat(ät)kalev.eu

Tööpakkumise number
#292734

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
23. november 2012

AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi-, suhkru- ja jahukondiitritoodete tootmine ning müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. Kalev on aastaid olnud Eesti kõige mainekam kaubamärk ja jätkuvalt oleme Baltikumi maiustusteturu liider. Juunis 2010 sai meist Orkla Foods Nordicu ettevõte Orkla Foods Fenno-Balticu divisjonis, mille käive oli 2010. aastal 190 miljonit eurot ja töötajate arv on pea 1200. AS Kalev töötab üle 400 töötaja.

Vaata rohkem