Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634327

Tootmise planeerija

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kes vastutab kogu tehase tootmistöö planeerimise, efektiivsuse ja kvaliteedi eest, sh:

  • Töötab välja ja juurutab tootmise planeerimise süsteemi

  • Loob ja juurutab töökäskude alusel töötamise süsteemi

  • Tootmiskulude kuu/aasta eelarvestamine

  • Loob ja juurutab laopidamise süsteemi

  • Korraldab läbimõeldult alluvate töö, tagamaks tellimuste õigeaegse täitmise

  • Loob kvaliteedikontrolli süteemi ja vastutab toodete kvaliteetsuse eest

  • Tootmiseks vajalike materjalide tellimine

  • Pidev töö tootmistehnoloogia arendamisel ja efektiivsemaks muutmisel

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui :

  • Sul on eelnev töökogemus tootmise planeerimisel või töö korraldamisel

  • Oled keskmisest kõrgemate oskustega arvutikasutaja ja suudad luua mida tahes

  • Erialane haridus (keskeri või kõrg) mis toetab puidutööstuse planeerija ametikohal töötamist

  • Oskad analüütiliselt mõelda ning oled hea planeerimise ja organiseerimise võimega

  • Oled valmis võtma vastutust oma ülesannete täitmise ja otsuste eest

  • Oled oma tegevustes süsteemne, nõudlik ja järeleandmatu alluvate suhtes

  • Sinu eesti keele oskus on heal tasemel ja suhtled ka vene ning inglise keeles

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Täistööajaga töökohta 8.00-16.30

  • Loomingulist meeskonnatööd

  • Sinule alluvad kogu tootmispersonal koos tootmisjuhiga

  • Motiveerivat töötasu

Lisainfo

Töökoht asub Jõeklada tee 103, Silla küla Pärnumaa. Pärnu linnast 5 minuti autosõidu kaugusel. CV koos senise töökogemuse kirjelduse ja motivatsioonikirjaga palume saata hiljemalt 7.02.2020 e-maili aadressile allan(at)riverbank.ee Lisainfot töö kohta võib küsida telefonilt 5099151

Tööpakkumise number
#634327

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2020

Riverbank OÜ on noor kuid väga ambitsioonikas ettevõte, kes toodab liimpuitu ja lastevoodeid. Ettevõttel on väga suured arenguplaanid oma toomismahu 10-ne kordistamiseks lähiaastatel. Vt. ettevõtte kodulehte www.riverbank.ee Selleks otsib ettevõte oma meeskonda

Vaata rohkem