Värsked tööpakkumised

Tootmise planeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 21713

Tööpakkumise number

21713

Töö kirjeldus

Põhiülesanded:
tellimuste planeerimine, jälgimine ja dokumentatsiooni tagamine tootmise jaoks

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kõrg- või keskeriharidusega (soovitavalt puidutehnoloogilise), eelneva töökogemusega tootmisettevõttes. Lisaks on ta kohusetundlik, täpne, kõrge pingetaluvusega ning oskab kasutada vene ja inglise keelt ning arvutit

Pakume pingelist ja vastutusrikast tööd heas töökeskkonnas koos motiveeriva töötasuga.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
30. mai 2003
Kuulutus sisestati:
20. mai 2003

AS Viisnurk on mitme tootmisharuga puidutöötlemisettevõte, omades enam kui poole sajandi pikkust puiduvääristamise kogemust. Ettevõtte
mööblidivisjon on keskendunud oma ja klientide projektidel põhineva täispuidust elukondliku kvaliteetse korpusmööbli turundusele ja edasimüügile.