Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639182

Tootmise planeerija

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* tootmise planeerimine Eesti, Ukraina ja Pakistani tootmisele
* arvestuse pidamine vajalike ressursside üle
* algandmete kontrollimine
* tellimispunkti kontrollimine ja korrigeerimine
* laoseisu jälgimine
* meeskonnatöö Rootsi, Eesti, Ukraina ja Pakistani kolleegidega

Ootused kandidaadile

* hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
* hea eesti ja vene keele oskus
* algatus- ja vastutusvõimelisus
* iseseisvalt töötamise oskus ja otsustusvõime
* kontoritarkvara ja mõne majandusprogrammi tundmine
* kasuks tuleb mõne tootmise operatsioonisüsteemi tundmine (firmas kasutusel GARP)
* hea pingetaluvus
* õppimistahe

Ettevõte pakub

* huvitavat ja tulemusrikast ametikohta
* kindlat sissetulekut
* konkurentsivõimelist töötasu
* tööpäev 8-16.30 E-R
* väljaõpet ja koolitusi
* sõbralikku meeskonda
* stabiilset töökohta
* ühisettevõtmisi

Lisainfo

Töökoht asub Lääne-Virumaal, Tapa linnas.

Tööpakkumise number
#639182

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2020

Oleme õmblusfirma Tapa linnas ja tegeleme kergete töörõivaste tootmise ja logistikaga. Segers Eesti asutati 1996 aastal ning on stabiilselt arenev tootmisettevõte. Anname tööd 70 inimesele Eestis, 120 inimesele Ukrainas ja 50 inimesele Pakistanis.

Vaata rohkem