Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220166

Tootmise planeerija

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevane müügiprognooside koostamine ja edastamine tootmisele. Tootmise planeerimine eesmärgiga täita tellimused, samas optimeerides maksimaalselt tootmisprotsessi.

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus
- soovitavalt IT alase haridusega/ taustaga
- analüütilise mõtlemisega
- VÄGA HEA Exceli valdamine
- hea suhtleja
- hea stressitaluvus

Ettevõte pakub

- stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes
- konkurentsivõimelist töötasu
- enesetäiendamise võimalusi
- ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Ametikoht eeldab väga head analüütilist ja matemaatilist võimekust ning kiiret taipu.
Töökoht asub Paides.

Tööpakkumise number
#220166

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2011
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2011

AS Eesti Pagar on üks suuremaid pagari- ja kondiitritoodete tootjaid Eestis. Tänasel päeval töötab Paide tehases kokku ligi 200 inimest. AS Eesti Pagar investeerib inimestesse ja tootearendusse ning tänu sellele on kindlustatud ettevõtte hoogne ja tulemuslik areng.

Vaata rohkem