https://www.cvkeskus.ee/208183

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tootmise planeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 208183

Tööpakkumise number

208183

Töö kirjeldus

  • Tootmisplaanide õigeaegne ja korrektne koostamine sujuva tootmise tagamiseks kasutades majandustarkvara EnterpriseOne;
  • Optimaalsete tootmistellimuste loomine, tootmiskoormuse ühtlustamine;
  • Tootmisplaanide täitmise jälgimine ning vajadusel ümberplaneerimine;
  • Materjali olemasolu kontroll tootmise reserveerimiseks ning selle puudumisel kiire ning operatiivne infovahetus logistikaosakonnaga.


Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on vähemalt keskharidus, omab eelnevat töökogemust tootmisettevõttes, on väga hea eesti keele ja hea inglise keele oskusega nii kõnes kui kirjas ning hea arvutikasutamise oskusega (MS Office, MS Excel). Sobival inimesel on hea suhtlemisoskus, ta on täpne, süstemaatiline, hea analüüsivõimega, korrektne oma tööülesannete täitmisel ning võimeline töötama vajadusel nii iseseisvalt kui ka meeskonnas. Otsime oma meeskonda liiget, kes on otsustusvõimeline, hea pinge- ja rutiinitaluvusega ja positiivse ellusuhtumisega.
Kasuks tuleb:

  • Eelnev vähemalt 2-aastane töökogemus tootmise planeerijana


Ettevõte pakub

Stabiilset tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes, kaasaegset ja puhast töökeskkonda, koolitus- ja arenemisvõimalusi, tööd meeldivas kollektiivis ning soodustuspaketti (tervishoid, lõunasöögi osaline kompenseerimine, isikliku mobiiltelefoni kuumaksu ja kõnede soodustus).
Staaži kasvades lisandub lisapuhkuse soodustus.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
30. september 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

Stoneridge Electronics AS on 1998.a. asutatud autotööstusele elektroonikaseadmeid tootev ettevõte, kelle klientideks on maailma suurimad autotootjad, sealhulgas Volvo, Scania, MAN, Daimler Chrysler ja Ford. Töötame ISO/TS16949:2002, ISO14000:2005 ja Sarbanes Oxley nõuetele tuginedes ning kuulume NY börsil noteeritud rahvusvahelisse Stoneridge'i kontserni, kus üle maailma töötab ca 6000 inimest. Lähemat teavet ettevõtte tegevuse kohta leiab aadressidelt www.stoneridge-electronics.com ja www.stoneridge.com