Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341576

Tootmise planeerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tootmisplaani koostamine ja edastamine
  • Tootmisprotsessi optimeerimine
  • Materjali tellimuste planeerimine (MRP)
  • Valmistoodangu ja materjalide laoseisude jälgimine ja optimeerimine
  • Valmistoodangu ennustuste analüüs ja kinnitamine
  • Majandustarkvara SAP peakasutaja (tootmine)
  • Suhtlemine kontserni erinevate tehastega

Ootused kandidaadile

  • Logistikaalane haridus (võib olla ka omandamisel)
  • Eelnev töökogemus planeerijana
  • Hea eesti ja inglise keele oskus
  • Meeskonnatöö oskused, sealjuures võime töötada iseseisvalt
  • Initsiatiivikus, probleemi lahendamise oskus
  • Loogiline mõtlemine ja analüüsivõime
  • Väga hea arvutikasutamise oskus (MS Office)
  • Vastutustundlikkus

Kasuks tuleb
  • Vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • Tööd rahvusvahelises organisatsioonis
  • Motiveerivat töötasu ja lisasoodustusi
  • Pidevat koolitus- ja enesetäiendamisvõimalusi
  • Toetavat töökollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#341576

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
7. mai 2014

AS Draka Keila Cables on Baltikumi juhtiv kaablitootmisettevõte ja turuliider asukohaga Keilas. AS Draka Keila Cables on asutatud 1992. aastal, mille üheks omanikuks on AS Harju Elekter.
AS Draka Keila Cables kuulub maailma juhtivasse kaablitootmiskontserni Prysmian Group, millel on 98 ettevõtet 50 riigis ning üle 22 000 töötaja. Prysmian Group’i tehased asuvad nii Euroopas, Aasias kui Ameerikas.

Vaata rohkem