Värsked tööpakkumised

Tootmise planeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122087

Tööpakkumise number

122087

Töö kirjeldus

Ootame oma metaformi ärisuuna meeskonnaga liituma
TOOTMISE PLANEERIJAT, kelle põhiülesanneteks on toodangu õigeaegseks täitmiseks vajalike operatiiv- ja koondplaneerimise tegemine kasutades majandustarkvara Axapta.
Samuti on tema ülesandeks tellimuste täitmise seire ja vajadusel korrigeerimine, tootmiskoormuse ühtlustamine ja varude juhtimine

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame
tehnilist keskeri- või kõrgharidust või vähemalt 3.aastast töökogemust tootmiseplaneerijana
pinge- ja rutiinitaluvust, täpsust ja tasakaalukust.
Spetsialisti tasemel Exceli kasutamise oskust, soovitav majandustarkvara Axapta kasutamise oskus
Vajalik väga heal tasemel eesti keele suulist ja kirjalikku oskust ning soovitav korralikul suhtlustasemel vene keele oskus.

Pakume eesmärgile orienteeritud meeskonnas arendavat tööd, kus igapäevaseks toetajaks on metaformi planeerija ning koostööpartneriks CutCentri planeerijad ning metaformi vahetuse vanemad.
Samuti korralikku töötasu koos boonuspaketiga.

Lisainfo

Töökoht on aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1(Peterburi mnt äärses tööstuskülas)
Info telefonil 6 349 222, kodulehekülg www.favor.ee

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2007
Kuulutus sisestati:
3. september 2007

AS Favor on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 160 inimese. Ettevõttes on 4 ärisuunda. CutCenter ärisuund pakub lehtmetalli rullide tükeldamisteenuseid ja tegeleb ka lehtmetalli müügiga. Metaformi ärisuund pakub erinevaid lehetöötlemis- ja koostamisteenuseid: stantsimine, painutus, giljotineerimine, keevitus, koostamine. Profiline on ärisuund, mis valmistab rullvaltsimise tehnoloogia abil erinevaid ehitusprofiile: valikus on kergroovid, siseehituse terasprofiilide süsteemid ja metallist ripplaesüsteemid. Laekeskus on äriklientidele suunatud professionaalne ripplagede müügikeskus. Meie tootmine asub kaasaegsetes tootmishoonetes. Poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Rootsis, Ungaris, Saksamaal, Soomes, Hollandis, Lätis