Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #544618

Tootmise plaaneerija (KEHRA)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemisega otsime oma meeskonda tootmise planeerijat, kelle ülesandeks on:
- müügitellimuste käsitlemine
- tootmisplaani koostamine ja töökorralduste esitamine tootmisüksusele
- tootmistellimuse jälgimine, käsitlemine, kinnitamine
- tootmisplaani muudatuste haldamine
- ressursivajaduste prognoosimine ja optimeerimine

Ootused kandidaadile

Soovitavalt eelnev töökogemus tootmise planeerimisel
Soovitavalt eelnev töökogemus metallitööstuses
Hea arvuti kasutamise oskus
Täpsus, analüüsi- ja organiseerimisvõime
Meeskonnatöö valmidus
Valdab vabalt eesti keelt ja kasuks tuleb soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes
  • Töökogemust hea tehnoloogilise baasiga ettevõttes
  • Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Tööasukoht: Tallinnast 40 km kaugusel Kehras.

Tööpakkumise number
#544618