Värsked tööpakkumised

Tootmise peaplaneerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26275

Tööpakkumise number

26275

Töö kirjeldus

kelle tööülesanneteks on tootmismahtude planeerimine, tootmisjärjekordade koostamine ning tootmise jälgimissüsteemi juhtimine. Peaplaneerija vastutab tootmisinfo raporteerimissüsteemi haldamise ja edasiarendamise, tootmisprotsessis olevate varude planeerimise ja juhtimise eest ning jälgib ja analüüsib valmistoodangu varusid.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kõrgharidusega ja tal on varasem tootmise juhtimise või planeerimise kogemus ning hea eesti, vene ja inglise keele oskus. Kasuks tulevad teadmised puidu- või keemiatehnoloogiast. Toimetulekueeldused on kandidaadil, kes on hea analüütilise mõtlemise ja terviku nägemise oskusega.

Pakume mitmekülgset ja vastutusrikast tööd, koolitus- ja arenguvõimalusi ning konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2004
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2004

AS Viisnurga spordikaupade divisjon on keskendunud murdmaasuuskade ja jäähokikeppide tootmisteenuse müügile, oma kaubamärkide Visu ja Maxx turundusele ning erinevate spordi ja vabaajatarvete vahendusele