Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325126

Tootmise osakonnajuht, Keila tehases

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tegemist on osakonnaga, kust kogu tootmisprotsess alguse saab. Osakonna peamiseks vastutuseks on materjali ettevalmistamine Keila ja Haapsalu tehase tootmise jaoks. Osakonnas toimub töö juhtmelõikusmasinatega ning käsipressidega. Töötajate arv on ligikaud 100 inimest.
Osakonnajuhi ametikoha põhieesmärgiks on juhtida, planeerida ja koordineerida tootmisprotsessi oma osakonna lõikes ja esindada ettevõtet oma valdkonda puudutavates küsimustes vastutava kontaktisikuna nii ettevõtte sees, kliendisuhetes kui ka suhetes kolmanda osapoolega.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:
* omad tehnilist kõrgharidust
* omad eelnevat edukat meeskonnajuhtimise kogemust
* oled väga hea arvutikasutaja, tunned toomisprogramme
* oled otsustus- ja analüüsivõimeline, aktiivne ja organiseerimisvõimeline inimene, oskad vajadusel kaasata teisi
* omad head ülevaadet tootmisprotsessidest ja kogemust ressursiplaneermises
* oled edukas suhtleja ja läbirääkija
* räägid ladusalt eesti ja inglise keelt ning valdad suhtlemistasandil vene keelt

Ettevõte pakub

* huvitavat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelises ettevõttes
* isiklikku arenguvõimalust
* võimalust kaasa lüüa ettevõtte arendus/parendustegevuses.

Lisainfo

Kasuks tuleb:
* huvi poolautomaatsete tootmisprotsesside vastu
* LEAN põhimõtete ja kvaliteedistandardite tundmine

Tööpakkumise number
#325126

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2013
Kuulutus sisestati:
8. november 2013

PKC Eesti AS on PKC Group OY kontserni kuuluv ettevõte, mille põhitegevus on juhtmeköidiste ja ühenduskaablite tootmine Skandinaavia juhtivatele auto- ja elektroonikatööstusettevõtetele. Ettevõte on jõudsalt arenev ja praeguseks on töötjate arv ca 1100. PKC Eestil on tehased Keilas ja Haapsalus. 2012 tunnistati PKC Eesti AS Ettevõtlusauhinna vääriliseks.

Vaata rohkem