Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300579

Tootmise meister

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

igapäevase tootmistegevuse operatiivne organiseerimine;
tootmisplaani koostamine ja jälgimine ning kvaliteedikontroll;
kulumaterjalide üle arvestuse pidamine ning tellimine;
uute töötajate väljaõppe eest vastutamine.

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus tootmise valdkonnas;
analüüsi ja planeerimise oskus;
meeskonna juhtimise kogemus;
hea suhtlemisoskus.

Ettevõte pakub

tööd arenevas ettevõttes,
head töötasu,
kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid,
tööd kahes vahetuses, graafiku alusel.

Lisainfo

Tootmise meistril on umbes 60 alluvat. Tootmismeister allub tootmisjuhile.

Tööpakkumise number
#300579

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
4. märts 2013

Oleme tegelenud trükiteenuse osutamisega juba 15 aastat. Nii tootmismahtude- kui teiste majandusnäitajate poolest oleme Baltikumis esimese viie poogen-offset trükikoja hulgas. Meie eesmärk on toota väga hea trükikvaliteediga pehme- ja kõvakaanelisi raamatuid. Suurema osa meie toodangust moodustab eksport, samas toodame raamatuid ka Eesti lugejatele.

Vaata rohkem