Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219770

Tootmise meister

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Igapäevaselt osakonna tootmisplaani planeerimine ja selle täitmise tagamine
  • Tootmisosakonna töötajate töö planeerimine, juhtimine ja organiseerimine
  • Koostöös ettevõtte kvaliteedijuhiga töötajate väljaõppe tagamine ohutute töövõtete omandamiseks
  • Tehnikateenistuse teavitamine seadme või masina riketest
  • Tootmismõõdikute ja -tulemuste kohta õigete ja õigeaegsete raportite koostamise eest vastutamine

Ootused kandidaadile

  • Sul on hea eesti keele väljendusoskus kõnes ja kirjas; vene ja inglise keele oskus suhtlemistasandil
  • Sul on soovitavalt erialane kutse- või rakenduskõrgharidus
  • Sul on praktiline töökogemus puidutöötlemise ja/või viimistlemise valdkonnas
  • Sa tunned puidutööstuse tootmistehnoloogiat, protsesside, tehnilise dokumentatsiooni, kasutavat materjali ja seadmeid
  • Sul on teadmised kvaliteedijuhtimisest ja tootearenduse alustest puidutööstuses
  • Arvutioskus: heal tasemel arvuti tekstitöötluse, tabelarvutuse ja esitlusprogrammide tundmine (MS Office: Outlook, Word, Excel, Internet Explorer)
  • Sa oled iseseisev ja kiire otsuste tegemisel
  • Sul on hea suhtlemisoskus, pingetaluvus ja organiseerimisvõime
  • Sa oled usaldusväärne, kohusetundlik ja valmis meeskonnatööks

Pakume võimalusi enese arendamiseks ja eneseteostuseks rahvusvahelises ettevõttes ning motiveerivat töötasu. Meil on kogemusi mida jagada ning toetav meeskond.

Tööpakkumise number
#219770

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. märts 2011
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2011

Flexa Eesti AS on 1994. aastal loodud 100% Taani kapitalil põhinev äriühing, mille tegevusalaks on männipuidust lastemööbli tootmine. Flexa Eesti tootmiskompleksid asuvad Lääne-Virumaal Viru-Nigulas ja Kadrinas.
Flexa Eesti AS kuulub Flexa Gruppi, mille tootmisettevõtted on veel Taanis, Venemaal ja Hiinas ning müügiesindused Euroopas, Hiinas ja Ameerika Ühendriikides. Flexa visioon on lastetubade sisustamisel olla maailmatasemel eelistatuim bränd ja partner.
Lisainformatsiooni Flexa Grupi kohta leiad kodulehel www.flexa.dk

Vaata rohkem