Värsked tööpakkumised

Tootmise laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 626307

Tööpakkumise number

626307

Firma nimi peidetud Tootmise laotöötaja

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on jäätiste komplekteerimine tootmisosakonna külmlaos.

Nõudmised kandidaadile

Sinult ootame

  • valmidust tööks vahetustes ja madalatel temperatuuridel (kuni -18C)
  • soovi olla pikaajaliselt meie meeskonna liige

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • kvaliteetseid ning mugavaid tööriideid ja -jalanõusid
  • tööandja transporti kesklinnast tööle ja tagasi
  • võimalust suhelda nii eesti kui vene keeles
  • mitmeid ettevõttesiseseid soodustusi
  • meeleolukaid ühisüritusi
  • toetatud sportimisvõimalusi
  • tasuta kohv/tee ja jäätised (kohapeal tarbimiseks)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
6. november 2019

AS Balbiino on 100% Eesti kapitalil põhinev NG Investeeringud gruppi kuuluv ettevõte, mille põhitegevuseks on jäätise tootmine ja müük ning sügavkülmutatud toodete vahendus.
Balbiino tuntumad kaubamärgid on Onu Eskimo, Balbiino Classic, Vanilla Ninja, Raks, Smuutike ja Härmavili.
Ainsa Baltikumi jäätisetootjana omab Balbiino jäätisetootmine rangeimate toiduohutusnõuete täitmisele ja stabiilsele kvaliteedile viitavat rahvusvahelist BRC (British Retail Consortium) sertifikaati.