Tootmise koordinaator
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #726105

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Tootmisplaani jälgimine ja kontroll

*Ressursside planeerimine: tööjõud, kuluefektiivsus, materjali varude optimeerimine jne.

*Tootmise jooksvate probleemide lahendamine

*EN1090 dokumentatsiooni haldamine

Ootused kandidaadile

*Eelnev kogemus metalltoodete tootmisprotsessis vastutava juhina
*Otsustusvõime, konkreetsus, korrektsus
*Hea suhtlemisoskus
*Hea pingetaluvus.
*Eesti keele ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

*Konkurentsivõimelist töötasu
*Ajakohast töökeskkonda
*Aktiivset ja tegusat kollektiivi
*Vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes
*Häid töötingimusi
*Pikaajalist töösuhet

Tööpakkumise number
#726105