Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629874

Tootmise koordinaator / planeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui sulle meeldivad tehase tootmise planeerimisega seotud väljakutsed ja olla eestvedaja rollis, siis võta meiega ühendust!

Sinu töö sisuks on:
- tootmistellimuste operatsioonideks jagamine ERP-s koostöös meie 'team leaderitega';
- töö raporteerimise ja tootmisplaanist kinnipidamise jälgimine;
- projektimeeskondade kokkupanemine;
- materjali ja allhanketarnete jälgimine;
- planeerimiskoosolekute läbiviimine.

ERP süsteem: Monitor

Ootused kandidaadile

Meie tegevusala on roostevabast terasest seadmete - enamasti mahutite - projekteerimine ja tootmine. Seega peaksid tundma keevitusvaldkonda ning
oluline on arusaamine projektipõhise tootmise eripäradest.

Tööpakkumise number
#629874

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1500 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
29. november 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem