Värsked tööpakkumised

Tootmise eestööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 582049

Tööpakkumise number

582049

Töö kirjeldus

Eestöölise igapäevatöö on tootmistöötajate töö juhendamine, tootmisprotsessi koordineerimine ja tekkivate probleemide lahendamine.

Lisaks puitelementide valmistamine vastavalt tellimustele, laovarude jälgimine, valmis detailide komplekteerimine ja paketeerimine.
Samuti on eestöölise ülesandeks vastavalt vajadusel juhtida meeskonda paigaldustöödel.

Nõudmised kandidaadile

* jooniste lugemise oskus ja kogemus
* eelnev puiduga töötamise kogemus
* tahe õppida ja areneda
* töökus, hoolsus ja tehniline taip
* oskus-kogemus erinevate tööriistade-masinatega

Ettevõte pakub

* stabiilset püsitööd
* rõõmsameelset, heade oskustega meeskonna tuge ja abi
* tööd E-R kella 8-17
* tublile töömehele väärikat töötasu

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2019
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2019

Kokkupandavate puitehitiste (saunad; suvilad; majad) disainilahenduste teostamine ja nende elementide tootmine. Tegutseme aastast 2002 ja
2008 oleme alustanud madala energiatarbega hoonete projekteerimist peamiselt Skandinaavia turule.
Meie töötajad on inimesed, kes hindavad tippkvaliteeti ja seda pakume ka kliendile.