Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673980

Tootmise assistent/logistik

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Valmistoodete (aiamajad, toodete varuosad, aknad ja uksed) laadimiste ja logistika korraldamine.
  • Autode tellimine ja koormate planeerimine koostöös tootmisega.
  • Laadimisdokumentide koostamine.
  • Klientidele saadetavate varuosade tellimine ja saatmine klientidele.

Ootused kandidaadile

  • Täpsus ja korrektsus.
  • Eesti ja inglise keele oskus heal tasemel, vene keele oskus suhtlustasemel.
  • Kohusetundlik, kõrge stressitalvusega, hea organiseerimisvõimega.
  • Väga hea suhtleja.
  • Kogemus tootmisettevõttes või vedude korraldamises.
  • inglise keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil.

Tööpakkumise number
#673980

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

Rakvere Metsamajand AS toodab freesprussidest ja puitelementidest aiamaju. Ettevõte tegutseb juba 75 aastat ja aja jooksul oleme edukalt kasvanud. Kogu meie toodang eksporditakse valdavalt Euroopasse.

Vaata rohkem