Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40664

Tootmise assistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • pakkematerjalide tellimine ja nende arvelevõtt
  • tootmisanalüüside teostamine
  • tootmise juhtrühma assisteerimine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidust ( soovitavalt toiduainete tehnoloogia / majandus )
  • suhtlemisvilumus, meeskonnatöö projektijuhtimise oskusi
  • toiduainete alast seadusandlust
  • valdab kontsernis kasutavaid keeli ( inglise sõnas ja kirjas, soome ja vene keel suhtlustasandil )
  • kasutab arvutit ja on võimeline opereerima arvudega
  • süsteemne mõtlemine, kiire mõtlemine ning hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töökeskkonda
  • koolitust
  • palka vastavuses töötulemustega
  • karjäärivõimalust rahvusvahelises ettevõttes

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • töökogemus rahvusvahelises tootmisettevõttes

Tööpakkumise number
#40664