Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #677664

Tootmise assistent (Aruküla)

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puitkarkassmajade tootmisega tegelev

Norges Hus Nova OÜ otsib oma meeskonda:

tootmise assistenti

Ootused kandidaadile

  • väga head kontori tarkvara kasutamisoskust
  • oskust oma ülesandeid ette planeerida
  • väga head organiseeritust ja järjepidevust
  • matemaatilist taipu
  • viisakust ja taktitunnet klientidega suhtlemisel
  • head eneseväljendusoskust kirjalikult ja suuliselt
  • eesti, inglise ja saksa/vene keele oskust

Ettevõte pakub

  • täiskohaga tööd Harjumaalt üle kogu Euroopa

  • väljaõpet kohapeal

  • Autocad ja tootmisjooniste koolitust

  • abivalmis töökaaslasi

  • ekspordile suunatud kasvuvõimalust

Lisainfo

Tööle asumise aeg: Koheselt
Töökoht: Aruküla. Juhilubade olemasolu on eeliseks.

Tööpakkumise number
#677664

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
25. november 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem