Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137678

TOOTMISE ARENDUSINSENER (LV Drives)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tootmisprotsesside arendamine;
- tootmise planeerimine;
- toodangu muudatuste väljatöötamine ja uuendamine;
- osalemine uute toodete tootmisse juurutamisel;
- uute tootmistehnoloogiliste võimaluste leidmine ja nende rakendamine;
- tootlikkuse parandamine tootmisprotsessis.

Ootused kandidaadile

oled meile igati sobiv kandidaat, kui omad:

- erialast kõrgharidust või kutsekeskharidust;
- töökogemust tootmisettevõttes;
- teadmisi tootmisprotsessidest;
- head eesti ja inglise keelt ning rahuldaval tasemel vene keelt;
- kohusetundlikkust ja korrektsust;
- head analüüsivõimet ja tahet tootmist planeerida;
- oskust iseseisvalt otsustada;
- sisemist tahet olla hinnatud meeskonnaliige.

Pakume Sulle võimalust osaleda maailmaklassi sagedusmuundurite tootmis- ja arendusprotsessis, head võimalust areneda koos tipptasemel sagedusmuundurite valmistajaga, mis tähendab huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, koolitus- ja eneseteostusvõimalusi, stabiilset tööd ning mitmeid soodustusi. Pakume ka võimalust diplomitöö kirjutamiseks sagedusmuundurite teemal.

Lisainfo

Töökoht asub Jüris.

Tööpakkumise number
#137678

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2008

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika-ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 110 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 1000 inimest.

Vaata rohkem