Värsked tööpakkumised

TOOTMISE ARENDUSINSENER (Drives tehas)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 153213

Tööpakkumise number

153213

Töö kirjeldus

- tootmise planeerimispõhiste (layout) projektide ja muudatuste läbiviimine
- osalemine tootemuudatuste juurutamisel
- kvaliteedi parendamine koostöös toote kvaliteediinseneridega

Nõudmised kandidaadile

oled meile igati sobiv kandidaat, kui omad:

- tehnilist kõrgharidust või kutsekeskharidust või oled seda omandamas viimasel kursusel
- mõningast töökogemust või praktikat tootmisettevõttes
- ettekujutust tootmisprotsessidest
- head eesti ja inglise keelt ning rahuldaval tasemel vene keelt
- kohusetundlikkust ja korrektsust
- head analüüsivõimet ja tahet tulemuslikult tootmisprotsesse planeerida
- oskust ja julgust iseseisvalt otsustada
- sisemist soovi olla hinnatud meeskonnaliige

Pakume sulle võimalust osaleda maailmaklassi sagedusmuundurite tootmis- ja arendusprotsessis, head võimalust areneda koos tipptasemel sagedusmuundurite valmistajaga, mis tähendab huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda ja mitmeid soodustusi, koolitus- ja eneseteostusvõimalusi ning stabiilset tööd. Pakume lõputöö kirjutamise võimalust tootmise planeerimise teemal.

Lisainfo

ABB Sagedusmuundurite tehas Jüris otsib oma meeskonda

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
26. mai 2008

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika-ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 110 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 1000 inimest.