Värsked tööpakkumised

Tootmise abitööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236610

Tööpakkumise number

236610

Töö kirjeldus

Kelle peamiseks tööülesandeks on:

• Toodangu ja detailide ettevalmistamine värvimiseks ning pakendamine.

NB! Töö sisaldab raskete detailide tõstmist.

Nõudmised kandidaadile

Just Sinust võib saada meie meeskonna liige, kui:

• Sul on varasem töökogemus ehituse või tootmise valdkonnas;
• Sa otsid stabiilset töökohta arenevas ettevõttes
• Räägid suhtlustasandil nii eesti kui vene keeles

Kasuks tuleb:

• tootmistegevuse põhimõtete tundmine

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes ning töötada kaasaegses töökeskkonnas. Pakume mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks. Meil on kogemusi mida jagada ja mõnus ning toetav meeskond.

Lisainfo

• brutotöötasu kuus: alates 500 kuni 800 EUR.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2011
Kuulutus sisestati:
16. august 2011

AS Saku Metall on 1991.a loodud ettevõte, mille tegevusaladeks on metalluste tootmine ja lehtmetalli allhanketööd. Saku Metalli peakontor asub Tallinnas Saku tn 13 ja ettevõtte tehased asuvad Tallinnas Saku tänaval ja Harjumaal Rae vallas Karjaveres Põrguvälja teel.

Ettevõte juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004
2010. aasta lõpu seisuga töötas ettevõttes üle 200 inimese. Saku Metalli käive ulatus 2009/2010 majandusaastal 14 miljoni euroni.