Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #530887

Tootmise abitööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Küttepuude ladumine konveierilt riita
Küttepuude pakkimine võrkkottidesse ja konteineritesse
Erinevad abitööd

Ootused kandidaadile

Välitingimustes töötamiseks valmisolek
Eesti keele oskus suhtlustasemel

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töövahendeid

Lisainfo

Töökoha asukoht Tähetorni tänaval Tallinnas Tähetorni 102 / Veerme 34

Tööpakkumise number
#530887

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. mai 2018
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2018

Eesti Puu OÜ tegeleb põhiliselt küttepuude tootmisega, kuivatamisega ja pakendamisega. Seoses töömahtude muutumisega otsime oma meeskonda küttepuude ladujaid.

Vaata rohkem