Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66884

Tootmisdirektor

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS KATIMEX on tootnud töörõivaid alates 1994 aastast. Ligi 65% ettevõtte toodangust läheb ekspordiks. Alates 2003 a. septembrist on ettevõttel ISO9001:2000 kvaliteedisertifikaat

Tööülesanded:

- ettevõtte tootmise korraldamine

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus
- töökogemus juhina õmblustööstuses
- inglise ja soome keele oskus
- hea eesti keele oskus
- algatus- ja otsustusvõime, valmisolek juhtivaks tööks
- hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

- Palju huvitavat tööd sõbralikus kollektiivis

Tööpakkumise number
#66884