Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57125

Tootmisdirektor

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • 275 töötajaga lengide tootmisüksuse juhtimine

Ootused kandidaadile

  • järjekindel ja täpne
  • motiveeriv
  • hea suhtleja
  • tahtejõuline ja iseseisev
  • suuteline juhtima osakonna arengut

Nõutav inglise keele valdamine suhtlustasemel.

Töökogemus puidutööstusettevõttes on soovitav, mitte nõutav.

Ettevõte pakub

  • pakume motiveerivat palka ja soodustusi

Lisainfo

Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduda tegevdirektor Torben Porsholdti poole tel. 5102961.

Avaldus koos elu- ja töökäigukirjeldusega saata hiljemalt 20. jaanuariks 2006.a. aadressil:

Vest-Wood Eesti AS
Arkna tee 1
44317 RAKVERE

Märgusõna “Direktor”.

Tööpakkumise number
#57125