Värsked tööpakkumised

Tootmisdirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57125

Tööpakkumise number

57125

Töö kirjeldus

• 275 töötajaga lengide tootmisüksuse juhtimine

Nõudmised kandidaadile

• järjekindel ja täpne
• motiveeriv
• hea suhtleja
• tahtejõuline ja iseseisev
• suuteline juhtima osakonna arengut

Nõutav inglise keele valdamine suhtlustasemel.

Töökogemus puidutööstusettevõttes on soovitav, mitte nõutav.

Ettevõte pakub

• pakume motiveerivat palka ja soodustusi

Lisainfo

Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduda tegevdirektor Torben Porsholdti poole tel. 5102961.

Avaldus koos elu- ja töökäigukirjeldusega saata hiljemalt 20. jaanuariks 2006.a. aadressil:

Vest-Wood Eesti AS
Arkna tee 1
44317 RAKVERE

Märgusõna “Direktor”.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
28. detsember 2005

Viimastel aastatel on Vest-Wood Eesti AS kiiresti kasvanud ning saanud tänaseks Eesti suurimaks uksetootjaks, kelle 2006. aasta prognoositav käive on 500 miljonit krooni.

Meie vabrik asub Rakveres ja on jaotatud 4 tootmisüksuseks, kus töötab kokku üle 700 inimese. Toodame välisuksi, viilunguksi ja ukselenge. Eestis turustatakse toodangut Swedoori kaubamärgi all.

Lähiaastatel on plaanis teha 50 miljoni krooni ulatuses investeeringuid , et ehitada olemasolev toomisüksus ümber moodsaimaks lengivabrikuks ning tõsta iganädalane toodangumaht praeguselt 20000 komplektilt 35000 komplektile.