Värsked tööpakkumised

Tootmisdirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91824

Tööpakkumise number

91824

Töö kirjeldus

Tootmisdirektori töö peamiseks eesmärgiks on tootmisstrateegia väljatöötamine, tootmisosakonna töö juhtimine, tootmistegevuse arendamine ning hankekindluse tagamine lähtuvalt ettevõtte eesmärkidest. Tootmisdirektor vastutab töö sujuva korralduse, materjalide logistika arendamise, kvaliteedisüsteemi protseduuride ja juhendite rakendamise ning kvaliteedi tagamise eest tootmis- ja hankeosakonnas. Tootmisdirektor on juhtkonna liige.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:

  • Tehnilist kõrgharidust (tootmine või masinaehitus),
  • Tootmise juhtimise kogemust
  • Teadmisi ja kogemust materjalijuhtimisest, head MPS/MRP süsteemide tundmist
  • Suhtlusoskust, koostöövalmidust, enesekehtestamise oskust
  • Sihikindlust, algatusvõimelisust, kõrget pingetaluvust
  • Eesti, vene ja inglise keele head oskust

Kasuks tuleb:
  • Eelnev töökogemus rahvusvahelises ettevõttes
  • Metallitööstuse tundmine
  • Soome ja/või rootsi keele valdamine

Pakume omalt poolt vastutusrikast ja huvitavat tööd arenevas ettevõttes, tööks korralikku tehnilist varustatust, koolitus- ja arenguvõimalusi ning häid palgatingimusi.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2007

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud alates 1997. aastast.

MPS EESTI kliendiks on AS FINMEC – www.finmec.ee , www.svetsmek.se

Rootsi kontserni Svets & Mekanogruppen AB kuuluv AS FINMEC tegeleb metallkonstruktsioonide tootmisega ja tegutseb Eestis alates 1994. aastast. Hetkel töötab ettevõttes 125 inimest.

Seoses tegevuse jätkuva arenguga võetakse FINMEC'i tööle TOOTMISDIREKTOR.