Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #646429

Tootmisassistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klienditellimuste sisestamine, töötlemine ja kontroll

  • müügiarvete vormistamine

  • klientide kaubalogistika organiseerimine

  • dokumentatsiooni korrashoid

  • toodete ja lao andmebaasi haldamine

  • veebipoe administreerimine ja uute toodete lisamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus assistendi või juhiabina

  • hea arvutikasutamise oskus

  • hea inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil

  • iseseisvalt töötamise oskus

  • pinge ja rutiinitaluvus

  • hea suhtlemisoskus, täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus

  • huvitavat tööd ja vastutusrikast töökohta arenevas ettevõttes

  • kaasaegseid töötingimusi

  • põnevat õppimis- ja eneseteostusvõimalust

Lisainfo

Töö asukoht: Põldmäe tee 14, Vatsla küla, Saue vald, Harjumaa

Tööpakkumise number
#646429