Värsked tööpakkumised

Tootmisassistent ABB-sse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424532

Tööpakkumise number

424532

Töö kirjeldus

Müügiarvete ja aruannete koostamine ning haldamine. Põhivara andmete haldamine, kontoripersonali assisteerimine, andmebaaside ja dokumentatsiooni korrashoid ja koostamine, sise- ja välispostiteeninduse korraldamine, arhiivi korrashoid ja haldamine.

Nõudmised kandidaadile

- algteadmised majandusest või raamatupidamisest
- eelnev töökogemus assistendina
- väga hea eesti ja inglise keele oskus, vene keele oskus suhtlemistasandil
- hea arvuti kasutamise oskus (Word, Excel, Power Point)
- täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
- iseseisev probleemide lahendamise oskus ja paindlikkus

Ettevõte pakub

- tööd rahvusvahelises ettevõttes
- kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
- väljakutseid ja enesearendamist
- tööle tasuta bussitransporti Tallinnast, Keilast, Maardust
- sõbralikke ja toetavaid kolleege

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
23. mai 2016

Finesta on Eesti suurim personalifirma. Me aitame ettevõtetel leida õiged töötajad ning korraldame personalitööd – haldame töölepinguid, palga maksmist, puhkuseid ja muud seonduvat. Tööotsijaile pakume töölepingu alusel täis- ja osalise tööajaga ning paindliku graafikuga tööd erinevates ettevõtetes. Finesta on asutatud 2008. aastal. Meie kaudu töötab erinevates ettevõtetes üle 1000 renditöötaja.