Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670488

Tootmisanalüütik

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Viljandimaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 2. oktoober 2020
Kuulutus aegub:21. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • Tootmiseks vajaliku info dokumenteerimine, süstematiseerimine ja analüüs
  • Tootmise järelkontrollsüsteemide ülesehitamise asjatundlik jätkamine
  • Tootmise planeerimise ja selle metoodika parendamine
  • Tootmise projektide väljatöötamisel ja rakendamisel osalemine

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus puiduvaldkonna tootmise analüütikuna või tootmisplaneerijana
  • Väga hea analüütiline ja süsteemne mõtlemine
  • Heal tasemel eesti ja inglise keele valdamine (arusaamine saksa keelest soovituslik)
  • Positiivne ellusuhtumine ja valmidus meeskonnatööks
  • Hea arvutikasutamis- ja suhtlemisoskus

Huvitavat ja mitmekülgset tööd ning eneseteostuse võimalust rahvusvahelises ettevõttes.

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot telefoni +372 525 7780 teel, CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#670488

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2020

CV Keskuse klient Dold Puidutööstus OÜ on 1993. aastal asutatud Saksa kapitalil põhinev tootmisettevõte, kus toodetakse mitmekihilisi ehitusplaate, liimpuitplaate ja viimistletud puitdetaile.

Vaata rohkem