Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215848

Tootmis- ja kvaliteedijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Tootmistsehhi igapäevatöö organiseerimine, juhtimine ja kontroll;
* Toiduhügieeni ja kvaliteedi järgimise tagamine tootmisprotsessis;
* Kvaliteedijuhtimissüsteemi väljatöötamine ja rakendamine ISO 22000 alusel;
* Enesekontrolliplaani HACCP täiendamine, kontrollimine, rakendamine;
* Tootmiskatsete teostamine uute toodete arendamiseks;
* Kogu tegevuse kohta aruandluse ja analüüsi teostamine;
* Kogu tööga seotud EV seadusandluse tundmine ja täitmine;

Ootused kandidaadile

* vähemalt 5 aastast kogemust tehnoloogiliste protsesside väljatöötamisel, juurutamisel, analüüsil ja optimeerimisel
* vähemalt 5 aastast juhtimis- ning tootmise kvaliteedi arenduskogemust tootmisettevõttes
* teadmisi tootmisest: tooraine kvaliteedi kontrollimine, tootmiskvaliteedi kontrollimine, tootmisprotsesside auditi läbiviimine
* tööle vastavat kõrgharidust
* meeskonna juhtimise ning eestvedamise kogemust
* positiivset suhtumist, innovatiivset ja analüütilist mõtlemist ning kiiret mõtlemisvõimet
* vastupidavust ning head enesevalitsemist
* head tekstitöötluse ja tabelarvutusprogrammide kasutamise oskust
* kohusetundlikkust ja korrektsust
* eesti, inglise ja venekeele valdamist kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

Head enesteostamise võimalust

Lisainfo

Kasuka tuleb:
* iseseisva töötamise kogemus ettevõtluses või projektijuhtimise alal
* hea enesejuhtimise oskus, soov oma tööd teha särasilmil ja tahta näha vaid parimaid tulemusi
* meeskonnatöö võime ning suutlikkus müüa oma ideid
* loovus, rõõmsameelsus ja lahendusekesksus
* kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemide tundmine
* soov firma jaoks olulistes tegemistes kaasa lüüa

Tööpakkumise number
#215848

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2011

AS Maris Gilden on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb küpsiste, präänikute ja maiustuste tootmise ning müügiga. Meie toodangust üle poole eksporditakse Euroopa riikidesse.

Vaata rohkem