Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63158

Tootmis-ja kvaliteediinsener

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Arendab koos tootmisjuhiga välja lennukimootorite juhtmeköidiste tootmisprotsessi
  • Vastutab toodete tehnilise informatsiooni, jooniste, materjalide nimekirjade, tootmismeetodite kättesaadavuse, vajalike rakiste ja seadmete ja korrasoleku eest
  • Seab sisse tootmisprotsessi dokumentatsiooni vastavalt standardite ISO 9001:2000 ja ISO14001:2004 nõuetele ja haldab seda
  • Juhendab kvaliteedikontrolöre garanteerimaks toodete vastavuse kliendi nõuetele
  • Tegeleb kvaliteediaudititega
  • Allub ja annab oma töökohta aru tootmisjuhile

Ootused kandidaadile

  • Omab töökogemust elektroonika- või masinatööstuses
  • Julgeb suhelda inglise keeles nii kõnes kui kirjas
  • Julgeb võtta vastutust tehtu eest
  • On kursis standardite ISO 9001 ja ISO14001 põhinõuetega
  • On oma töös põhjalik, aus ja täpne
  • On valmis ärireisideks Euroopas
  • Soovib olla kursis kaasaegse lennundustehnikaga

  • Huvitavat tööd ja põnevat suhtlemist rahvusvahelises firmas
  • Põhjalikku tootealast väljaõpet Inglismaal
  • Häid töötingimusi ja kaasaegseid töövahendeid
  • Katseaja edukal läbimisel pikaajalist töösuhet

Tööpakkumise number
#63158