Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156803

TÖÖTLEMISKESKUSE OPERAATOR (Dugard Eagel 1000)

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Detailide valmistamine vastavalt tellimustele
  • Programmide sisestamine

Ootused kandidaadile

  • Eriharidus
  • Vähemalt aastane töökogemus
  • Analüüsivõimet ja süsteemse mõtlemise oskust
  • Oskust töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
  • Kohusetundlikkus, täpsus, hea rutiinitaluvus

Ettevõte pakub

  • Meeldivat, kaasaegset töökeskkonda
  • Sõbralikku, ühtehoidvat ja teotahtelist kollektiivi
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Töökoht asub Türil

Tööpakkumise number
#156803

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2008

Technobalt Eesti AS on kiiresti kasvav Eesti kapitalil põhinev ettevõtte, kelle põhitegevuseks on tööstustarvikute müük, transportööride ning konveiersüsteemide tootmine. Technobalt Eesti AS loodi 1994 aastal kahemehe ettevõttena ja tänaseks on sellest väljakasvanud kolme Balti riiki hõlmav müügiorganisatsioon. Alates 2006. aastast kuulub Technobalt Gruppi tootmisettevõtte Metre OÜ asukohaga Türil.

Vaata rohkem