Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152166

Tootetehnik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhieesmärgiks on tagada tootmiseelse dokumentatsiooni väljatöötamine vastavalt kliendi ning kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi nõuetele.
* kliendijooniste ja muu vajaliku tehnilise dokumentatsiooni tellimine, vastuvõtmine, registreerimine ja arhiveerimine;
* tootespetsifikatsioonide, tabelite ja töökaartide koostamine ning muutmine;
* tootemuutuste haldamine ja nendest teavitamine
* kliendi teavitamine dokumentatsioonis esinevatest vigadest või tootele tehtavatest parendusettepanekutest.

Ootused kandidaadile

* Keskharidus (tehniline kesk-eri on eeliseks)
* hea arvutikasutaja (word, excel, wise)
* oleks hea, kui oled kunagi kokku puutunud tehniliste jooniste ja spetsifikatsioonide lugemisega
* iseseisev oma töödes ja tegemistes
* räägid ja kirjutad rahuldaval tasemel inglise keeles

* võimalust töötada rahvusvahelisse kontserni kuuluvas ettevõttes
* erialast koolitust nii ettevõtte sees kui väljas
* komandeeringuid
* väljaõpet kohapeal
* korralikku töötasu

Lisainfo

* tootmises töötamise kogemus on tugevuseks

Tööpakkumise number
#152166

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. mai 2008
Kuulutus sisestati:
16. mai 2008

PKC Eesti AS on PKC Group OYj kontserni kuuluv ettevõte, mille põhitegevuseks on juhmeköidiste ja ühenduskaablite tootmine Skandinaavia juhtivatele auto- ja elektroonikatööstusettevõtetele. Ettevõte on jõudsalt arenev ja laienev ning praeguseks hetkeks on töötajate arv jõudnud ca 1300-ni. PKC Eestil on tehased Keilas ja Haapsalus.

Vaata rohkem

Tootetehnik