Värsked tööpakkumised

Tootesuuna juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121410

Tööpakkumise number

121410

Töö kirjeldus

valdkonna müügiplaanide koostamine ja elluviimine
püstitatud müügieesmärkide saavutamine
uute klientide, partnerite leidmine ja kliendisuhete arendamine
pakkumiste koostamine ja aktiivne müük
ürituste korraldamine
müügianalüüsi teostamine
meeskonna valik ning kordineerimine

Nõudmised kandidaadile

head teadmised ärianalüüsist
eelnev tarkvara müügi alane töökogemus
äriprotsessidest arusaamine
enese ja teiste motiveerimise oskus
eesmärgipärasus ja järjekindlus
väga hea läbirääkimisoskus ning oskust ka kuulata
hea eesti, inglise, soome ning vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

kiirelt arenevat keskkonda
lahedaid töökaaslasi
uusi kogemusi ja arenguvõimalust
rohkelt tööd ning korraliku motivatsioonipaketti
rohkelt rahvusvahelisi projekte Baltikumis ja Skandinaavias

Lisainfo

Kasuks tuleb:
eelnev töökogemus samas valdkonnas
SQL andmebaaside ning Lotus Notes ja Domino hea käsitlemisoskus
oma auto olemasolu

Töötasu: põhipalk+tulemustasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2007
Kuulutus sisestati:
29. august 2007

Crystal Solutions on loodud 2004. aastal eesmärgiga pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi majandustarkvara, CRM’i ja dokumendihalduse ning elektroonse andmevahetuse osas.

Meie meeskond koosneb oma ala kogenenud spetsialistidest, kes on juurutanud süsteeme nii suurtes kui väiksemates ettevõtetes.

Pakume oma klientidele majandustarkvara Scala juurutust ja hilisemat kasutajatuge. Tegeleme aktiivselt kliendi- ja dokumendihalduslahenduste juurutamisega ja sellekohaste konsultatsioonidega.

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda teotahtelisi ning hakkajaid uusi meeskonnaliikmeid.