Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554691

Tootespetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 31. august 2018
Kuulutus aegub:29. september 2018

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on uute toodete katsetamine ja valmistamine vastavalt etteantud plaanile.

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

- Toiduainete tehnoloogiaalane haridus, omandatud või omandamisel
- Kohusetundlikkus, täpsus, tahe teha meeskonnatööd
- Huvi kondiitritoodete vastu
- Hea kunstitunnetus

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd kaasaegses pagariettevõttes
- Kaasaegseid olme- ja töötingimusi
- Tööriietust ettevõtte poolt
- Konkurentsivõimelist töötasu
- Isiklikku arenguvõimalust oma töövaldkonnas
- Ettevõtte siseseid soodustusi
- Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- Paindlikku tööaega

Tööpakkumise number
#554691

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
29. september 2018
Kuulutus sisestati:
31. august 2018

CVKeskus.ee klient

Pagarini OÜ on pagari-ja kondiitritoodete tootja.

Vaata rohkem