Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672863

Tootespetsialist Tartu Maximasse (Narva mnt 112/ Peetri 26B)

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 20. oktoober 2020
Kuulutus aegub:13. november 2020

Töö kirjeldus

  • kaupade ettevalmistamine müügiks (sh kampaaniad ja ümberhindlused)
  • saatedokumentide kontrollimine ja sisestamine
  • müügisaali ja teeninduslettide seirete ülevaatuse
  • töötajate väljaõpet, nende juhendamine ja toetamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • hea suhtlemis- ja koostööoskus
  • otsustus- ja organiseerimisvõime
  • initsiatiiv probleemide lahendamisel
  • eesti ja vene keele oskus
  • pingetaluvus
  • arvuti kasutamise oskus

Tööpakkumise number
#672863

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2020
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem